UBYTOVÁNÍHotel Černá Voda   790 51 Černá Voda 147

Telefon: 605 298 565  -  email: hotelcernavoda@rychleby.cz

Kompletně zrekonstruovaný hotel v obci Černá Voda nabízí díky svému kompletnímu vybavení a poloze ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci, příjemné ubytování v nových dvou a třílůžkových pokojích, vlastní restauraci s celodenním stravováním a snack bar s velkou plazmovou televizí.

Penzion U Petra     Lipovská 115/328, 790 01 Jeseník

Telefon: 584 411 898  -  mobil: 604 587 818  -  email: info@upetra.cz

Penzion U Petra nabízí výbornou kuchyni a stylové ubytování v Jeseníku. Zachovává selský vzhled a při vstupu do restaurace Vás ohromí bohatá sbírka všeho co kdysi používaly naše babičky. Ubytovací kapacita penzionu je situována ve dvou na sobě nezávislých budovách, přičemž celkový počet 55-ti lůžek je rozmístěn ve 24 jedno - až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Chata MATE     790 51 Černá Voda 72

Telefon: 584 444 089  -  mobil: 607 943 890

Tiché a klidné ubytování v podhůří Rychlebských hor s možností pěší turistiky, cykloturistiky, rybaření a odpočinku. Nabízíe Vám kapacitu 42 lůžek ve 2 - 4 lůžkových pokojích , nízké ceny, nádhernou přírodu a klid.

Račí Údolí     Uhelná 126, 790 70 Javorník

Telefon: 584 440 161  -  mobil: 777 946 373  -  M. Weberová

Rekreační zařízení s kapacitou 156 lůžek, z toho 68 v budově a 88 v chatkách. Stravování - plná penze, polopenze. Vhodné pro  rekreace, společenské akce, svatby, letní dětské tábory, školy v přírodě, kurzy, semináře... V Račím údolí je spoustu cyklistických a turistických stezek, nedotčená příroda a klid. V areálu je možno využít hřiště na fotbal, volejbal, košíkovou, tenisový kurt a venkovní bazén.

Penzion Radost     Černá Voda

Telefon: 724 415 539  -  725 881 666  -  email: penzion.radost@seznam.cz

Penzion Radost se nachází v obci Černá Voda v těsné blízkosti "Základny" Rychlebských stezek, takže můžete pohodlně vyrazit na cestu. Nádherné okolí láká k odpočinku na čerstvém vzduchu, houbaření v přilehlých lesích, rybolovu na nedalekých rybnících a relaxaci u vody v zatopených lomech, které vybízejí k potápění či provozování vodních sportů a je vhodný pro příjemnou letní i zimní rekreaci.

Kemp a koupaliště Červenka     Javorník

Telefon: 604 261 942  -  email: info@ekocentrum-rychleby.cz

Součástí rekreačního areálu Červenka je koupaliště a rodinný kemp. Ubytování je možné v moderních chatkách či vlastním stanu nebo karavanu. 6 Chatek, které jsou pro 6 osob a jsou plně vybavené - kuchyň, sociální zařízení, přímotop. Pro stany a karavany je k dispozici budova se sociálním zařízením a kuchyňkou. V celém areálu je k dispozici ohniště, trampolína, skluzavka, hřiště.

Dům Tabita     Račí údolí

Telefon: 604 261 942  -  email: info@ekocentrum-rychleby.cz

Srdečně zveme všechny zájemce o klidný pobyt v krásném prostředí Račího údolí. Ubytování v plně vybavených pokojích. 2 - 3 lůžkové pokoje, 4 apartmány s koupelnou a WC. Celková kapacita 16 lůžek+ 7 přistýlek. K dispozici je plně vybavená kuchyň a společenská místnost.

Chalupa Hegerovi     Uhelná - Nové Vilémovice

Telefon: 720 247 392  -  605 708 975  -  email: info@chalupahegerovi.cz

Zveme Vás k pobytu na rekreační chalupě v Nových Vilémovicích v překrásné krajině Rychlebských hor, která je součástí ekofarmy. Chalupa má celkovou kapacitu 10 lůžek v 5- ti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je možnost využití plně vybavené kuchyně a společenské místnosti s krbem. K odpočinku a volnočasovým aktivitám lze využít zastřešenou terasu, rozsáhlou zahradu a sportovní hřiště. Okolí je ideální pro cyklo a pěší turistiku.

Chalupa Horní Skorošice    

Telefon: 721 074 583  -  724 825 174  -  email: ubytovani-lucanovi@seznam.cz

Chalupa se nachází v obci Skorošice (místní část Horní Skorošice) v krásném a klidním prostředí Rychlebských hor. Dům je po celkové rekonstrukci, plně vybaven, vhodný pro ubytování 8 osob (s možností dalších 2-3 přistýlek) za velmi dobrou cenu. Doporučujeme především pro milovníky cyklistiky a turistiky.

Chalupa pod lesem Tomíkovice    

Telefon: 724 471 343  -  724 471 341  -  email: narychte@email.cz

Chalupa pod lesem je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou, houbaření, grilování, turistiku, cykloturistiku, koupání. Chalupa má kapacitu 12 osob. V přízemí je plně vybavená kuchyňka s jídelnou, ložnice, obývák s krbem, v podkroví 2 ložnice. Celá zahrada o výměře 1500m2 je Vám k dispozici, také zastřešené zahradní posezení s krbem, síť na volejbal a stolní fotbálek.

Chata Smrčník     Lipová Lázně

Telefon: 7724 448 884  -  e-mail: smrcnik@seznam.cz

Horská chata Smrčník se nachází na samotě v hormaté oblasti Rychlebských hor a je vzdálená 2 km od obce Lipová Lázně a 5 km od lázní Jeseník. Chata, obklopena lesy, je vhodná pro letní, zimní i mimosezóní rekreaci, turistiku, lyžování, houbaření i výlety do okolí. V blízkosti chaty se nacházejí překrásné jeskyně Na Pomezí.

Chalupa na Andělech     Černá Voda

Telefon: 776 150 216  -  email: info@chalupanaandelech.cz

Naše nově postavená slaměno - hliněná chalupa nabízí stylové ubytování pro 10 až 12 osob. Nachází se v Rychlebských horách u obce Černá Voda v malé osadě zvané Andělské domky přibližně 20 km severně od Jeseníku. Je to klidné místo u lesa s velkou zahradou a krásným výhledem, odkud se dají podnikat procházky i cyklovýlety do blízkého okolí. Ideální ubytování pro rodinky s dětmi, skupinky přátel, cyklonadšence, pro houbaře a pro všechny, kteří u nás v Rychlebech chtějí strávit aktivní a zdravou dovolenou.

Skiland Ostružná     Ostružná

Telefon: 777 254 542  -  737 050 616  -  email: skiland@skiland.cz

Rekreační areál Skiland Ostružná se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky a v těsné blízkosti Ramzovského sedla a Petříkova. Poskytuje ideální místo pro lyžování, běžky, sněžnice, pěší turistiku a cykloturistiku po hřebenech Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku.

Nabízí ubytování ve dvoupodlažních apartmánech, pokojích s kuchyňkou, hotelových pokojích a rodinném penzionu. Sportovní areál (tenis, bowling, hřiště, bungee trampolína, tělocvična) a půjčovna sportovního vybavení Vám zajistí program po celou dobu Vašeho pobytu.
V naší stylové muzikantské restauraci budete vybírat penzi ze tří druhů jídel. Pobytu u nás můžete zakončit návštěvou stálé expozice hudebních nástrojů.

Ubytování na Statku v blízkosti Rychlebských stezek     Stará Červená Voda

Telefon: 739 403 848  -  email: darinaschuchova@seznam.cz

Penzion Na statku nabízí ubytování v tradičním venkovském domě ve vesnici Stará Červená Voda. Pro naše hosty je připraveno celkem 20 lůžek ve čtyřech pokojích (dva 6-ti lůžkové, jeden 5-ti lůžkový a jeden 3 lůžkový pokoj). K dispozici je kompletně vybavená kuchyně, společenská místnost s jídelními stoly a obývacím koutem s pohovkami. WiFi připojení v celém objektu je samozřejmostí.

Horská chata Jonáška, U velryby a penzion Vila Jana     Ostružná

Telefon: 602 724 077  -  602 532 737

Chata Jonáška má 7 pokojů a 24 lůžek, chata U velryby 7 pokojů a 25 lůžek. V chatách je vybavená kuchyně, jídelna s krbem, společenská místnost i s hračkami pro děti, TV/SAT, Wi-Fi připojení. Penzion Vila Jana má 11 pokojů a 40 lůžek, všechny pokoje jsou s příslušenstvím a apartmány navíc s kuchyňkami.

Chaty Vlčice a Vojtovice    

Telefon: 724 721 705  -  email: josef.fojtek@volny.cz

Chaty se nachází v klidných částech stejnojmenných obcí, jenž leží v jedné z nejsevernějších částí severní Moravy. Místa, kde stojí chaty, jsou z jedné strany obklopeny lesy Rychlebských hor a z druhé strany Žulovskou pahorkatinou, přes kterou je krásný výhled na sousední Polsko a to konkrétně na Otmuchovské jezero. Jedná se o oblast ideální k provozování turistiky a cykloturistiky, jak po Rychlebských horách, tak po nedaleké CHKO Jeseníky.

Ekocentrum Rychleby     Javorník

Telefon: 604 261 942  -  email: info@ekocentrum-rychleby.cz

Moderní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím a čtyřlůžkové pokoje o celkové kapacitě 60 lůžek. Zázemí ekocentra tvoří několik učeben, konferenční sál, galerijní prostor, které lze využít nejenom k výuce, ale i k pořádání seminářů, konferencí, výstav apod. Možnost objednání snídaní, polopenze i plné penze.


Odkazy na ubytování zdarma


Penzion U Gladišů Bernartice a.gladis@seznam.cz
Penzion Domeček Bernartice spravce@bernartice.eu
Penzion Domeček Bernartice spravce@bernartice.eu
Penzion Vlaďka Branná 21 vladka.ko@seznam.cz
Ranč v podhradí Černá Voda penzionvpodhradi@centrum.cz
Pod špicí Černá Voda alena.mark@seznam.cz
Chalupa Pod hradem Černá Voda chalupapodhradem@gmail.com
Chalupa U lomu Černá Voda 110 milan.radka@tiscali.cz
Penzion Radost Černá Voda 194 penzion.radost@seznam.cz
Ubytování Rychleby Černá Voda 33 info@ubytovanirychleby.cz
Chata ariM Černá Voda, Nové podhradí mirek.chromek@seznam.cz
Apartmán Cardovi Dolní Morava apartmancardovi@gmail.com
Penzion Kovárna Horní Lipová 173/36 info@penzionkovarna.cz
Ekocentrum Rychleby Javorník info@ekocentrum-rychleby.cz
Kemp Červenka Javorník info@ekocentrum-rychleby.cz
Chata Stará Škola Kunčice Kunčice 26, Staré Město iva@sbschool.cz
Autocamping Bobrovník Lipová - lázně camp-bobrovnik@iol.cz
Penzion "POD SMRKEM" *** Lipová - lázně info@podsmrkem.cz
Aparmán Ondryáš Lipová - lázně ondryas@lipova-lazne.cz
Chata Smrčník Lipová - lázně jagan@email.cz
Apartmány a Restaurace Na Rychtě Lipová Lázně 244 narychte@email.cz
U SERVÁCE, penzion, kozí farma Nová Červená Voda info@penzionuservace.cz
Rekreační chata Pod Skalou Ostružná ostruzna@seznam.cz
Rekreační areál SKILAND Ostružná skiland@skiland.cz
Dům Tabita Račí údolí info@ekocentrum-rychleby.cz
Chalupa Horní Skorošice Skorošice ubytovani-lucanovi@seznam.cz
Ubytování pod Špičakem u Filů Skorošice davidfilo@seznam.cz
Penzion Pod ořechem Skorošice 75 bandikovi@podorechem.cz
Kozí farma U Nýdrlů Stará Červená Voda nydrlovi@email.cz
Penzion Travná Travná u Javorníku GHlouškova@seznam.cz
Chata pod horama Vlčice josef.fojtek@volny.cz
Chata u Paděrů Vojtovice gn.jirka@gmail.com
Chata Tulačka Zálesí info@chatatulacka.cz
Na kopečku Žulová zdenkaarnostova@seznam.cz
Cyklo-camping Rychleby Žulová FKSTOMIX@seznam.cz

  © 2001 - 2018   RYCHLEBY.CZ  |  Licenční podmínky 5 219 475 / 1 273 043    |     Dostupnost webu: 99.98%